Twilight Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı 6e4fdc83>

Forum Duyuruları

________
Temamız Yenilenmiştir!
Görevli Alımlarımız Başlamıştır!
Profil Görünüşleri Değişmiştir!
Yeniliklerimiz Devam Edecektir!
İyi Eğlenceler,Twilight'lı Günler Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~

Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı

2 posters
YazarMesaj
meLLies..*
TwilightFANAdmini
TwilightFANAdmini
meLLies..*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 285
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 787
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/04/09
<b>Yaş</b> Yaş : 29

Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı Empty
MesajKonu: Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı   Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 8:21 pm

Robert Pattinson, Camilla Belle’yi Savunuyor, Kristen Stewart'a Yaptıgı 'Teklif''i Açıklıyor...

GQ röportajında ‘Twilight’ yıldızı,Joe Jonas'ın kız arkadaşıyla sadece arkadaş olduğu konusunda ısrar ediyor.

"Alacakaranlık(Twilight)"ın yıldızı Robert Pattinson GQ'nun kapak konusu hikayesinde aşk hayatı hakkında tüm yanlıs anlasılmaları ortadan kaldırıyor.Bu hikaye mutlaka heryerde kalpleri kırar.

Ve, hayır, o kimseyle çıktığını kabul etmedi. "İnsanlarla görüşmüyorum. Hatta insanların telefon numaralarına bile sahip değilim"diyor ''Tam olarak bu çevreden bir kız arkadaşa sahip olmayı istemiyorum''

Bu açıklama onun aşk hayatıyla ilgili diğer dedikoduları temizlemeli,tıpkı sözüm ona Brezilyalı bir modelle çıkıyor oldugu söylentileri gibi.''Hakkımda yazılabilmıs olan abartısız tek[gercek] hikaye yok.Ben hiçbirşey yapmadım'' diyor ''Şu benim varmış gibi kabul edilen kız arkadaşım hakkındada bu var..Adı neydi-Annelyse.Onunla asla tanısmadım.''

“Alacakaranlık (Twilight)”ın starı Kristen Stewart'a da evlilik teklifi yaptıgıyla ilgili uzun süren bir dedikodu var.Bu onun kısmen sorumlusu oldugu bir dedikodu.''Bazı ropörtajlarda bunu şaka olarak söyledim - Oh, ona birçok kez teklifte bulundum''dedi ''Ve bu da yayınlandı : 'Sette birçok kez evlenme teklif etti.' diye ''

Bir dergi Kristen Stewart'a bu olayla ilgili bir soru sorduğunda,o bunun bir aktör için ne kadar tehlikeli bir kusur oldugunu söyledi.''Muhtemelen o bir günde bir cok kıza evlenme teklif ediyodur''dedi ''Bu birbakıma onun olayı.Bunun sevimli oldugunu düşünüyor''

Onun aynı zamanda Camilla Belle ve Joe Jonas'la bir sevgi üçgeninde olduğu söylentisini unutmayalım.''Bu en komik olanı'' diyor Pattinson ''Hayır demek istediğim yani Camilla ile arkadaşız''

''Onunla gecen gün evinde görüştüm , ve orda bir güvenlik kapısı vardı hatta güvenlikçi bayan da vardı. -Bence Camilla'nın orda yaşadıgını biliyordu ve sunun gibiydi, 'Oooh!' Ölçütü buydu.''

Ama onun çok iyi olduğunu itiraf etti.''O bir azize.Onun yuva yıkıcı olarak resmediliyor olması komik.Yuva yıkıcı olabilecek en son kişidir o.Bu çok saçma''

Birçok aşk söylentisinin merkezinde olsa bile, İngiliz kazanovanın neredeyse herşey hakkında bir espri anlayışı var.”Tamam,Joe Jonas'ın canı cehenneme''diyerek şaka yapıyor.

aLıntıdır..
http://twilight.bossforum.biz
*DreamFairy*
TwilightFANÜye
TwilightFANÜye
*DreamFairy*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 240
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 254
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/06/09
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : --

Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı   Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 7:51 pm

Teşekkürler canım...

Robert Pattinson ile GQ Özel Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Mıchigan Journal Robert Pattinson Röpörtajı
» Robert Pattinson Twilight Promosyon Röportajı
» Seventeen dergisi "Robert Pattinson röportajı"
» Robert Pattinson Hakkında 25 Gerçek.
» Robert Pattinson Website Çökertiyor