Twilight Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! DİYORSANIZ BURAYA 6e4fdc83>

Forum Duyuruları

________
Temamız Yenilenmiştir!
Görevli Alımlarımız Başlamıştır!
Profil Görünüşleri Değişmiştir!
Yeniliklerimiz Devam Edecektir!
İyi Eğlenceler,Twilight'lı Günler Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~

Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! DİYORSANIZ BURAYA

YazarMesaj
meLLies..*
TwilightFANAdmini
TwilightFANAdmini
meLLies..*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 285
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 787
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/04/09
<b>Yaş</b> Yaş : 29

Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! DİYORSANIZ BURAYA Empty
MesajKonu: Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! DİYORSANIZ BURAYA   Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! DİYORSANIZ BURAYA Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 1:49 pm

İlk önce kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru yazdığınızı temin edin. Doğru yazılmışsa, iki sebep daha olabilir. Eğer COPPA destekleniyorsa ve kaydınız esnasında 13 yaşından küçüğüm linkini tıkladıysanız, tarif edilen işlemleri uygulamanız gerek. Sebep bu değilse, kaydınızın onaylanması gerekebilir. Bazı mesaj panoları tüm yeni kayıtların onaylanmasını şart koşar. Giriş yapabilmeniz için ya kendiniz yada pano yöneticisi tarafından kaydınız onaylanmalıdır. Bu durumda onay gerekçesi, kaydınız esnasında size bildirilmiş olmalı. Bu doğrultuda bir e-mail aldıysanız, tarif edilen işlemleri uygulamanız gerek. Eğer böyle bir e-mail almadıysanız, verdiğiniz e-mail adresinin doğru olup olmadığını kontrol edin. Onay gerekçesinin sebebi, kötü amaçlı kullanıcıların anonim kalıp mesaj panosunu suiistimal etmelerini önlemektir. Verdiğiniz e-mail adresinin doğru olduğundan eminseniz, pano yöneticisiyle irtibata geçmeniz gerekir.
http://twilight.bossforum.biz

Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! DİYORSANIZ BURAYA
1 sayfadaki 1 sayfası