Twilight Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Erkeklerin Dilinden Twilight 6e4fdc83>

Forum Duyuruları

________
Temamız Yenilenmiştir!
Görevli Alımlarımız Başlamıştır!
Profil Görünüşleri Değişmiştir!
Yeniliklerimiz Devam Edecektir!
İyi Eğlenceler,Twilight'lı Günler Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~

Erkeklerin Dilinden Twilight

3 posters
YazarMesaj
meLLies..*
TwilightFANAdmini
TwilightFANAdmini
meLLies..*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 285
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 787
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/04/09
<b>Yaş</b> Yaş : 29

Erkeklerin Dilinden Twilight Empty
MesajKonu: Erkeklerin Dilinden Twilight   Erkeklerin Dilinden Twilight Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 3:48 pm

Kaleb Nation o bir twilight araştırmacısı. Kızların nedne bu kadar çılgına döndüğünü araştırmak istemiş ve twilight deneyine başlamış. kitabı okuyup yorumlar yapıyor. ve sitesi kesinlikle bir Twilight fan club'ı değil. O kitapla çoğu zaman dalga geçiyor. :=)

Gerçek bir konuşmadır. ingilizce metinden çeviri yaptım :=)) Bir grup erkekle cafede aralarında geçen konuşma

Erkek1: Jonas Brothers 'ın kız hayranları en korkutucu olanları . onlarda ne buluyorlarsa ?
Erkek2: Hayır adamım Jonas'ın hayranları Twilighter kızları geçemez bile
*Bütün erkekler bu fikre katıldıklarını belirtir şekilde mırıldanır
Erkek3: Evet, hepsi Edward Cullen için deliriyor
* Tüm erkekler sessizleşir ve ona bakar.
Erkek2: Edward cullen kimki?
Erkek3: Oh, I, uh, I, uh, İlk birkaç sayfasını okumuş olabilirim Kardeşimde var kitap...
:zuha :zuha
(dipnot: 20. sayfaya kadar edward'ın adını bile duymuyorsunuz :zuha)

Hey erkekler , kız arkadaşınızı siz olmadığınız kesin olan bir erkeğin resmini çizerken yakaladınız ve o "sadece edward'dı" diye yemin etmiş olabilir , yada onunla konuşmak istediğiniz evi aradınız annesi çıktı ve onun kitap okumakla meşgul olduğunu söyledi . Yada kızları birbirleri arasında kıkırdayarak "jacob black " adındaki yeni çocuk hakkında konuştuğunu görüyorsunuz ve siz onun bir rock star , şarkıcı olabileceğini düşünüyorsunuz.

hey dostlarım kızlar sadece bu kitap hakkında konuşuyor bilesiniz. Önceleri sizlerde bu çılgınlığın ne olduğunu merak edip bir kitap alacaksınız(elbette gizlice) :zuha Edward cullen gibi olmanın nasıl bir şey olduğunu merak edeceksiniz .

Eğer aranızda bu garip fenomen ile ilgili deneyim yaşamış olanlarınız varsa ( ki ben çok yaşadım) bana Twilight'ı okumanın size ne hissettirdiği hakkında yazarsanız sevinirim

[/b]

Resimler çok komik site adresi sorun olmaz umarım Smile

Erkeklerin Dilinden Twilight Button-2 Erkeklerin Dilinden Twilight Button-5

Erkeklerin Dilinden Twilight Button-1

[glow=red,2,300]Kaleb eclipse'i okumayı bitirmiş işte birkaç yorumu [/glow]:zuha

23. bölümüde okumayı bitirdim MONSTER ( canavar) en sevdiğim kelime haline geldi onun yanındakiler ; tiksinme , kokuşuk , çirkef, kör cahillik favori ingilizce kelimelerim =) Örnek verecek olursam :

" Seni çirkef canavar " diye ağladı bella " tiksindirici kara cahil bir köpek gibi kokuyorsun ve beni durmak bilmeden edward'dan çalmaya çalışıyorsun "

ama bella ilede biraz gurur duydum . sonunda edward ve jacob ile aralarında ne olduğunun farkına vardı

" ikisinede sahip olamam , çünkü jacob sadece arkadaşım olamaz yani artık bunu umut etmenin bir sonu gelmeli . insan nasıl bu kadar saçmaca hırslı olabilirki" =))

sonra jacob'a der :

" ikimizde farklı bişiler isterken burada seninle kalmak çok yanlış daha iyiye gitmeyecek sadece daha fazla incitecek seni ",

belkide bu büyümenin bir işaretiydi. sonuçta hatasını anlayabildi.

eğer bella en başında edward ile değilde jacob ile tanışsaydı jacob'a aşık olsaydı ve edward onu elinden çalsaydı ne hissederdiniz. herşey farklımı olurdu size sorarım =)
http://twilight.bossforum.biz
*DreamFairy*
TwilightFANÜye
TwilightFANÜye
*DreamFairy*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 240
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 254
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/06/09
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : --

MesajKonu: Geri: Erkeklerin Dilinden Twilight   Erkeklerin Dilinden Twilight Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 8:09 pm

Teşekkürler canım...
Gizém Swân
TwilightFANÜye
TwilightFANÜye
Gizém Swân

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 110
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 110
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/08/09

MesajKonu: Geri: Erkeklerin Dilinden Twilight   Erkeklerin Dilinden Twilight Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 2:34 pm

Teşekkürler birtanem =)

Erkeklerin Dilinden Twilight
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight ÜrünLeri
» Twilight'ta ilişkiler...
» Twilight fanı
» Twilight'ın en az bilinenleri!
» Twilight Fragman